projektowanie stron internetowych Koszalin

Oferta współpracy: Jak powstaje dobra strona www

"Akcent" zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz prezentacji multimedialnych. Pierwszym krokiem, który wykonujemy, jest zapoznanie się
z potrzebami Klienta, jego sytuacją i oczekiwaniami względem podjętej z nami współpracy. Rozmowa dotyczy również pomysłów, które można wdrożyć, czasu wykonania usługi, zakresu działań i związanych z nimi kosztów.

W wielu przypadkach projekt strony www opera się o wypracowany wcześniej wizerunek firmy (kolory, logotyp, motto, nazwy własne). Czasem projekt serwisu powstaje częściowo z treści pobranych ze starej, źle przygotowanej strony www. W przypadku nowych przedsięwzięć, lub gdy Klient nie ma jeszcze rozpoznawalnej, wyrobionej marki - zaczynamy projektowanie od ustalenia elementów podstawowych (nazwa firmy, logo, liternictwo, kolory firmowe, itp.) które budują wizerunek marki i pojawiają się również w innych działaniach informacyjno - reklamowych, np. na wizytówkach, samochodach, w reklamie prasowej.

Po konsultacjach z Klientem powstaje serwis WWW, bądź prezentacja multimedialna, np. jakiegoś produktu lub usługi. Wspólnie wybieramy nazwę nowo powstałej strony www, sprawdzamy dostępność odpowiadających klientowi nazw domen, i po wykupieniu domeny i konta www u providera internetowego, strona zostaje umieszczona na serwerze. Zakładamy konta poczty elektronicznej o wybranej przez Klienta nazwie oraz przygotowujemy mechanizm monitorowania odwiedzin nowo powstałej strony www.

Gotowa strona www po umieszczeniu w Internecie, zostaje zarejestrowana
w odpowiednich portalach, katalogach i wyszukiwarkach i odpowiednio rozreklamowana. Prezentacja może zostać umieszczona na CD, bądź dowolnym nośniku cyfrowym. Istnieje możliwość rejestrowania stron dotyczących regionu koszalińskiego w domenie koszalin.pl i koszalin.net.pl.


webdesign: akcent Akcent - strona główna Informacje o firmie Oferta świadczonych usług Prezentacja przykładowych prac wykonanych przez Akcent Dane teleadresowe projektowanie stron internetowych